נעם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

04:41 PM

היי, אני נעם מלוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message


הכשרות עובדים

הכשרות מלוות את העובדים בכל תקופתם בארגון, בהתאם לשלב בו נמצאים, ולהתפתחות המקצועית שלהם. ההכשרות מאפשרות לארגון להעביר את המסרים החשובים לו ולהטמיע אותם אצל העובדים, אילו ערכים חשוב לו להביא לידי ביטוי, מה המסרים אותם רוצה להעביר הלאה, מה יגדיר אותו ויאפיין אותו כלפי פנים וכלפי חוץ. להיות ארגון לומד זה להיות ארגון בתנועה, מתחדש, המתאים עצמו לשינויים המתרחשים ושומר על רלוונטיות. עם עולם העבודה המשתנה, העבודה מרחוק, הצורך של העובדים בעצמאות, גמישות והתפתחות, גם ההכשרות משתנות ומתאימות עצמן ללומד החדש. 

לוטם מלווה תהליכי למידה מקצה לקצה, מסייעת בגיבוש תפיסת למידה והפעלה אופיינית וייחודית לארגון. אנו מלווים בניית הכשרות שונות, החל מתהליכי קליטה, רה-סקילינג, הכשרות לתפקיד חדש ועד לאפ-סקילינג לשיפור התפקיד הקיים. ההכשרות משלבות תכנים פרונטאליים ודיגיטליים, המאפשרות ללומד גמישות ועצמאות ברכישת התכנים ובמעקב אחר תהליך הלמידה.  

The Lotem way

גיבוש שפה ומסרים ייחודיים

LLL

Life Long Learning.

זמני הכשרה קצרים וממוקדים

מקצועיות

אחריות אישית ללמידה

ליווי הטמעה של מערכות למידה מתקדמות, המאפשרות העלאה של תכנים, ומעקב אישי של העובד אחרי תהליך הלמידה. ומעקב של הארגון- מי למד מה , מתי, ומה הצעד הבא. אילו הכשרות צריך לעבור כדי להמשיך לתפקיד הבא.  

היברידיות

דברו איתנו

שירי קולקר

מנהלת תחום דיגיטל ולמידה בחטיבה הגלובלית

מוריה שליט

מנהלת מגזר רשויות ויחידות סמך

רעות גולדשמיט

מנהלת צוות תוכן ופרויקטים

עידו גנור

מנהל חטיבת הדיגיטל

רוני סולימני

שותף, סמנכ”ל פיתוח עסקי

תפריט נגישות