נעם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

09:06 AM

היי, אני נעם מלוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message


חזרה

תהליכי הערכה ומשוב 2021 – New Meeting Point

הנה הגיעה התקופה בשנה בה אנחנו נערכים לתהליכי הערכה ומשוב, והשנה הם מקבלים משמעות וחשיבות אחרת. תהליכי הערכה ומשוב תופסים חלק חשוב בחוויית העובדים ובמחוברות שלהם למנהל ולארגון יותר מתמיד.
אנחנו עוד נרחיב על כך בהזדמנות אחרת. בינתיים, כיוון שהזמן דוחק והחגים לפנינו, אנחנו ממליצים למתלבטים בינכם לא להתמהמה ולהתחיל להיערך.

ארבעה מפתחות הצלחה חשובים ביציאה לדרך:

  1. להגדיר מטרות. ולא פחות חשוב – להגדיר מראש גם על אילו מטרות מוותרים על מנת לשמור על תהליך פשוט וקצר.
  2. שינוי וריענון. לפחות אחת לשנתיים מומלץ לבצע שינויים על מנת לרענן את השיח ואת הדינמיקה בין העובד למנהל. אנחנו רוצים שגם העובד וגם המנהל ירתמו לתהליך ולכן נרצה 'להעיר' אותם, לגרות את השיח ולהביא לאותנטיות מרבית.
  3. השיחה השנתית הינה נקודת מפגש חשובה בין עובד למנהל ובין העובד לארגון כדי להפוך את שיחת המשוב השנתית לנקודת מפגש אפקטיבית וטובה לשני הצדדים. חשוב לעצב תהליך שיעזור למנהלים להפוך לשחקנים פרואקטיביים ומשמעותיים עבור העובדים שלהם המגיעים לשיחה.
  4. להכניס "צבע" לתהליך. כמו בכל דבר, גם כאן לאריזה יש חלק בלתי נפרד מהחוויה כולה. אנחנו ממליצים להשקיע בויזואליות של התהליך ובדיגיטליות מותאמת – החל מהתקשורת הפנים ארגונית סביב הנושא, ועד לשאלונים עצמם.

רוצים לקחת את זה צעד קדימה?
יעל אלפר, יועצת ארגונית בכירה בלוטם סנסינג, מזמינה אתכם למפגש היכרות פתוח בזום בו היא תציג את הפתרונות שלנו לתהליכי הערכה ומשוב.


להרשמה

Explore more

Special

ZOOM IN: תהליכי הערכה ומשוב ברשויות מקומיות

מפגש ייחודי המתמקד בתהליך שיחות משוב כמנוף לניהול המשאב אנושי, ניהול ביצועים ופיתוח האנשים בהתייחס לאתגרים הייחודים של רשויות מקומיות במיוחד בעת הזו. תוכלו להכיר את התהליך ויתרונותיו, כמו גם את פעילות לוטם סנסינג בכלל ובארגונים מוניציפליים בפרט.

רוצה לקרוא
Blog

סקר לוטם

סקר שיזמה לוטם ונערך באמצעות מכון המחקר רושינק אסטרטגיה, מצא כי למלחמת חרבות ברזל השפעה משמעותית על מצב העובדים והמנהלים.ות במשק.  

רוצה לקרוא
Special

Lotem Hub

סטודנטים בתחומי הייעוץ הניהולי? בלוטם אסטרטגיות לפיתוח ארגונים, חברת הייעוץ המובילה בישראל, תוכלו להשתלב במשרת סטודנט ולקחת חלק משמעותי בפרויקטים מגוונים. Lotem Hub הינה חממה להתנסות ולמידה עם תמיכה ומנטורינג של בכירים ומנוסים בתחום.

רוצה לקרוא

תפריט נגישות