נעם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

12:53 PM

היי, אני נעם מלוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message


חזרה

תהליכי הערכה ומשוב 2021 – New Meeting Point

הנה הגיעה התקופה בשנה בה אנחנו נערכים לתהליכי הערכה ומשוב, והשנה הם מקבלים משמעות וחשיבות אחרת. תהליכי הערכה ומשוב תופסים חלק חשוב בחוויית העובדים ובמחוברות שלהם למנהל ולארגון יותר מתמיד.
אנחנו עוד נרחיב על כך בהזדמנות אחרת. בינתיים, כיוון שהזמן דוחק והחגים לפנינו, אנחנו ממליצים למתלבטים בינכם לא להתמהמה ולהתחיל להיערך.

ארבעה מפתחות הצלחה חשובים ביציאה לדרך:

  1. להגדיר מטרות. ולא פחות חשוב – להגדיר מראש גם על אילו מטרות מוותרים על מנת לשמור על תהליך פשוט וקצר.
  2. שינוי וריענון. לפחות אחת לשנתיים מומלץ לבצע שינויים על מנת לרענן את השיח ואת הדינמיקה בין העובד למנהל. אנחנו רוצים שגם העובד וגם המנהל ירתמו לתהליך ולכן נרצה 'להעיר' אותם, לגרות את השיח ולהביא לאותנטיות מרבית.
  3. השיחה השנתית הינה נקודת מפגש חשובה בין עובד למנהל ובין העובד לארגון כדי להפוך את שיחת המשוב השנתית לנקודת מפגש אפקטיבית וטובה לשני הצדדים. חשוב לעצב תהליך שיעזור למנהלים להפוך לשחקנים פרואקטיביים ומשמעותיים עבור העובדים שלהם המגיעים לשיחה.
  4. להכניס "צבע" לתהליך. כמו בכל דבר, גם כאן לאריזה יש חלק בלתי נפרד מהחוויה כולה. אנחנו ממליצים להשקיע בויזואליות של התהליך ובדיגיטליות מותאמת – החל מהתקשורת הפנים ארגונית סביב הנושא, ועד לשאלונים עצמם.

רוצים לקחת את זה צעד קדימה?
יעל אלפר, יועצת ארגונית בכירה בלוטם סנסינג, מזמינה אתכם למפגש היכרות פתוח בזום בו היא תציג את הפתרונות שלנו לתהליכי הערכה ומשוב.


להרשמה

Explore more

Special

אם נסתכל על המציאות שלנו, ימים של מלחמה ובהם תנאי אי וודאות, כ"א חסר, שחיקה נפשית ועוד. איך מטמיעים ומיישמים תוכניות עבודה במציאות כזו? איך בכלל נעים קדימה?

רוצה לקרוא
Blog

אני פורים, אני פורים שמח ומבדח? פורים בארגונים בצל המלחמה

מנהלות משאבי אנוש העלנו בפנינו לאחרונה דילמה שקשורה בחגיגות השנה. יש לא מעט ארגונים בהם פורים הוא ה-חג שמגיע עם מסיבה גרנדיוזית והרבה השקעה. זה מתאים השנה? זה מתאים לחגוג בכלל?

רוצה לקרוא
Webinar

מנהיגות מהסרטים

בעיצומה של תקופה קשה ומאתגרת, חשבנו איך נוכל לתת לכן, הקהילה שלנו, צוותי משאבי אנוש ופיתוח ארגוני, שעה בה תוכלו לקחת אוויר (הרים)? אז החלטנו לקיים עבורכן מפגש זומי קצת אחר.

רוצה לקרוא

תפריט נגישות