נעם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

07:36 PM

היי, אני נעם מלוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message


חזרה

FOMO בעולם הארגוני והניהולי

את הפרק הזה אתם לא רוצים להחמיץ!
  • FOMO)  Fear Of Missing Out – הפחד מהחמצה) –  ההרגשה שאנחנו מחמיצים הזדמנויות ואפשרויות קורצות בכל תחומי חיינו, מהודעת ווסטסאפ שאולי קיבלנו ועד קריירה אחרת שאולי יכולה להיות לנו.
  • ה-FOMO נוכח מאוד בעולם הארגוני ומשפיע (הרבה יותר ממה שנדמה לנו) על תופעות והתנהגויות רבות – סגנונות ניהול, מחוברות עובדים, פרודוקטיביות, נאמנות לקוחות ועוד.
  • מנהלים חייבים היום להכיר את תופעת ה-FOMO, כדי לנהל באופן שמותאם למציאות של ימינו ולהתמודד עם ההשלכות של התופעה באופן מושכל.
    בפרק זה אנחנו מדברים על הסוגיות הללו עם ד"ר דן הרמן – חוקר בתחומי הפסיכולוגיה השיווקית והאסטרטגיה ובין השאר נודע כמגלה תופעת ה-FOMO.
 
 

Show less

Explore more

Blog

אנשי HR והארגון שלכם עובר משרד? אתם גם מהנדסים וגם מעצבים!

צוותי מש"א בתהליכי מעבר משרדים עוסקים בשנים האחרונות לא רק בניהול השינוי ובקביעת מדיניות לגבי חווית העובד במשרדים החדשים (איך העובדים יאכלו/יחנו/יעבירו נוכחות וכו'), אלא גם בעיצוב של אסטרטגיית מקום העבודה – Workplace Strategy.

רוצה לקרוא
Special

ZOOM IN: תהליכי הערכה ומשוב ברשויות מקומיות

מפגש ייחודי המתמקד בתהליך שיחות משוב כמנוף לניהול המשאב אנושי, ניהול ביצועים ופיתוח האנשים בהתייחס לאתגרים הייחודים של רשויות מקומיות במיוחד בעת הזו. תוכלו להכיר את התהליך ויתרונותיו, כמו גם את פעילות לוטם סנסינג בכלל ובארגונים מוניציפליים בפרט.

רוצה לקרוא
Blog

סקר לוטם

סקר שיזמה לוטם ונערך באמצעות מכון המחקר רושינק אסטרטגיה, מצא כי למלחמת חרבות ברזל השפעה משמעותית על מצב העובדים והמנהלים.ות במשק.  

רוצה לקרוא

תפריט נגישות