נעם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

11:07 AM

היי, אני נעם מלוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message


חזרה

FOMO בעולם הארגוני והניהולי

את הפרק הזה אתם לא רוצים להחמיץ!
  • FOMO)  Fear Of Missing Out – הפחד מהחמצה) –  ההרגשה שאנחנו מחמיצים הזדמנויות ואפשרויות קורצות בכל תחומי חיינו, מהודעת ווסטסאפ שאולי קיבלנו ועד קריירה אחרת שאולי יכולה להיות לנו.
  • ה-FOMO נוכח מאוד בעולם הארגוני ומשפיע (הרבה יותר ממה שנדמה לנו) על תופעות והתנהגויות רבות – סגנונות ניהול, מחוברות עובדים, פרודוקטיביות, נאמנות לקוחות ועוד.
  • מנהלים חייבים היום להכיר את תופעת ה-FOMO, כדי לנהל באופן שמותאם למציאות של ימינו ולהתמודד עם ההשלכות של התופעה באופן מושכל.
    בפרק זה אנחנו מדברים על הסוגיות הללו עם ד"ר דן הרמן – חוקר בתחומי הפסיכולוגיה השיווקית והאסטרטגיה ובין השאר נודע כמגלה תופעת ה-FOMO.
 
 

Show less

Explore more

Special

אם נסתכל על המציאות שלנו, ימים של מלחמה ובהם תנאי אי וודאות, כ"א חסר, שחיקה נפשית ועוד. איך מטמיעים ומיישמים תוכניות עבודה במציאות כזו? איך בכלל נעים קדימה?

רוצה לקרוא
Blog

אני פורים, אני פורים שמח ומבדח? פורים בארגונים בצל המלחמה

מנהלות משאבי אנוש העלנו בפנינו לאחרונה דילמה שקשורה בחגיגות השנה. יש לא מעט ארגונים בהם פורים הוא ה-חג שמגיע עם מסיבה גרנדיוזית והרבה השקעה. זה מתאים השנה? זה מתאים לחגוג בכלל?

רוצה לקרוא
Webinar

מנהיגות מהסרטים

בעיצומה של תקופה קשה ומאתגרת, חשבנו איך נוכל לתת לכן, הקהילה שלנו, צוותי משאבי אנוש ופיתוח ארגוני, שעה בה תוכלו לקחת אוויר (הרים)? אז החלטנו לקיים עבורכן מפגש זומי קצת אחר.

רוצה לקרוא

תפריט נגישות