חוסן ארגוני והמשכיות עסקית

חוסן ארגוני והמשכיות עסקית – משבר הקורונה

בתקופת אי הוודאות בה אנו נמצאים, ארגון נדרש להתמודד עם אירועים "משבשים" כחלק מהשגרה – אירועים בעולמות ההון האנושי, שרשרת האספקה, שיירות ומכירות אשר מוציאים את הארגון משגרת ניהול העסקים הרגילה ופוגעים ביכולתו להמשיך ולתפקד באופן שוטף בדרך למימוש ייעודו.

משבר הקורונה הפוקד את העולם כולו ובתוך כך, את מדינת ישראל, הינו אחד אירועי ההמשכיות העסקית הגדולים ביותר שידעו חברות וארגונים במדינת ישראל. היכולת ליצור המשכיות עסקית לארגון דווקא עכשיו שאנו עוד בתחילתו של המשבר היא זאת שתבדיל בין יכולתו של הארגון לשרוד את המשבר ולהתאושש מיד לאחריו לבין זו שתגרום לו להיסגר.

עוד לא מאוחר מידי להיערך ולהתמודד עם האתגר!

כל ארגון חייב ליצור עוד היום, תהליך סדור של שינוי. מעבר מניהול שגרתי לניהול משבר, שינוי בחשיבה, במבנה הארגוני ובסדרי העדיפויות. וכשמתמודדים עם משבר בהיקף כזה, לא כדאי להיות לבד. רצוי מאד שיהיה לצד החברה גורם מקצועי, מנוסה ומתמחה, שיוכל ללוות את החברה ולהבטיח התמודדות מיטבית.

כמתמחים בתהליכי ניהול שינוי בארגונים, יחד עם חברת אלמנטס הנחשבת לחברה מובילה בישראל להבטחת החוסן הארגוני, הבניית המוכנות לאירועים חריגים ויצירת המשכיות עסקית, יצרנו שיתוף פעולה המציע סיוע מיידי עם התמודדות מהירה עם משבר הקורונה.

בין השאר, נסייע בהקמת פורום מוביל לניהול משבר לחברה, כתיבת נהלים מהירים להחלטה והטמעה, בניית יכולת לעבודה מרחוק, איתור צווארי בקבוק והגדרת יכולות ליבה, היערכות להתאוששות ממשבר הקורונה והיערכות לקראת "היום שאחרי", הם רק חלק מן הדברים שהחברה שרוצה לשרוד את משבר הקורונה חייבת לעשות מהיום בבוקר!

חבילת ההגנה שאנו מציעים מסונכרת ומותאמת לדרישות תקן בינ"ל ISO 22301 להמשכיות עסקית, ומאפשרות לארגון לקבל הסמכה לתקן בקלות ובמהירות.

נשמח לסייע לכם!
דברו איתנו עוד היום: אבידן ליברמן, יועץ ניהולי, מנהל מגזר התעשייה בלוטם avidanl@lotem.co.il | 0548301830

אודות המחבר

אבידן ליברמן - יועץ ניהולי, מנהל מגזר התעשיה בלוטם


השארת תגובה