נעם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

07:17 PM

היי, אני נעם מלוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message


חזרה

חוסן ארגוני והמשכיות עסקית

חוסן ארגוני והמשכיות עסקית – משבר הקורונה

בתקופת אי הוודאות בה אנו נמצאים, ארגון נדרש להתמודד עם אירועים "משבשים" כחלק מהשגרה – אירועים בעולמות ההון האנושי, שרשרת האספקה, שיירות ומכירות אשר מוציאים את הארגון משגרת ניהול העסקים הרגילה ופוגעים ביכולתו להמשיך ולתפקד באופן שוטף בדרך למימוש ייעודו.

משבר הקורונה הפוקד את העולם כולו ובתוך כך, את מדינת ישראל, הינו אחד אירועי ההמשכיות העסקית הגדולים ביותר שידעו חברות וארגונים במדינת ישראל. היכולת ליצור המשכיות עסקית לארגון דווקא עכשיו שאנו עוד בתחילתו של המשבר היא זאת שתבדיל בין יכולתו של הארגון לשרוד את המשבר ולהתאושש מיד לאחריו לבין זו שתגרום לו להיסגר.

עוד לא מאוחר מידי להיערך ולהתמודד עם האתגר!

כל ארגון חייב ליצור עוד היום, תהליך סדור של שינוי. מעבר מניהול שגרתי לניהול משבר, שינוי בחשיבה, במבנה הארגוני ובסדרי העדיפויות. וכשמתמודדים עם משבר בהיקף כזה, לא כדאי להיות לבד. רצוי מאד שיהיה לצד החברה גורם מקצועי, מנוסה ומתמחה, שיוכל ללוות את החברה ולהבטיח התמודדות מיטבית.

כמתמחים בתהליכי ניהול שינוי בארגונים, יחד עם חברת אלמנטס הנחשבת לחברה מובילה בישראל להבטחת החוסן הארגוני, הבניית המוכנות לאירועים חריגים ויצירת המשכיות עסקית, יצרנו שיתוף פעולה המציע סיוע מיידי עם התמודדות מהירה עם משבר הקורונה.

בין השאר, נסייע בהקמת פורום מוביל לניהול משבר לחברה, כתיבת נהלים מהירים להחלטה והטמעה, בניית יכולת לעבודה מרחוק, איתור צווארי בקבוק והגדרת יכולות ליבה, היערכות להתאוששות ממשבר הקורונה והיערכות לקראת "היום שאחרי", הם רק חלק מן הדברים שהחברה שרוצה לשרוד את משבר הקורונה חייבת לעשות מהיום בבוקר!

חבילת ההגנה שאנו מציעים מסונכרת ומותאמת לדרישות תקן בינ"ל ISO 22301 להמשכיות עסקית, ומאפשרות לארגון לקבל הסמכה לתקן בקלות ובמהירות.

נשמח לסייע לכם!
דברו איתנו עוד היום: אבידן ליברמן, יועץ ניהולי, מנהל מגזר התעשייה בלוטם avidanl@lotem.co.il | 0548301830

Explore more

Blog

סקר לוטם

סקר שיזמה לוטם ונערך באמצעות מכון המחקר רושינק אסטרטגיה, מצא כי למלחמת חרבות ברזל השפעה משמעותית על מצב העובדים והמנהלים.ות במשק.  

רוצה לקרוא
Special

Lotem Hub

סטודנטים בתחומי הייעוץ הניהולי? בלוטם אסטרטגיות לפיתוח ארגונים, חברת הייעוץ המובילה בישראל, תוכלו להשתלב במשרת סטודנט ולקחת חלק משמעותי בפרויקטים מגוונים. Lotem Hub הינה חממה להתנסות ולמידה עם תמיכה ומנטורינג של בכירים ומנוסים בתחום.

רוצה לקרוא
Blog

יורגן קלופ מאמן את כולנו למנהיגות יוצאת דופן

השבוע (19.5.2024) סיים יורגן קלופ את תפקידו כמאמן קבוצת הכדורגל ליברפול, לאחר כמעט עשור. הוא לקח קבוצה מפוררת וחסרת תקווה, והביא אותה לזכייה באליפות אנגליה, אליפות אירופה ועוד כמה גביעים שאסף בדרך. אבל קלופ הוא יותר ממאמן כדורגל עטור הישגים, הוא זן נדיר של מאמן שהפך למנהיג של קבוצה, מועדון וקהילה. הוא שינה ועיצב מחדש את התרבות הארגונית של ליברפול, נטע אמונה בשחקנים ובאוהדים, ויצר חיבור מרגש עם העיר וקהילת הכדורגל כולה.

רוצה לקרוא

תפריט נגישות