נעם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

12:21 PM

היי, אני נעם מלוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message


חזרה

חוסן ארגוני והמשכיות עסקית

חוסן ארגוני והמשכיות עסקית – משבר הקורונה

בתקופת אי הוודאות בה אנו נמצאים, ארגון נדרש להתמודד עם אירועים "משבשים" כחלק מהשגרה – אירועים בעולמות ההון האנושי, שרשרת האספקה, שיירות ומכירות אשר מוציאים את הארגון משגרת ניהול העסקים הרגילה ופוגעים ביכולתו להמשיך ולתפקד באופן שוטף בדרך למימוש ייעודו.

משבר הקורונה הפוקד את העולם כולו ובתוך כך, את מדינת ישראל, הינו אחד אירועי ההמשכיות העסקית הגדולים ביותר שידעו חברות וארגונים במדינת ישראל. היכולת ליצור המשכיות עסקית לארגון דווקא עכשיו שאנו עוד בתחילתו של המשבר היא זאת שתבדיל בין יכולתו של הארגון לשרוד את המשבר ולהתאושש מיד לאחריו לבין זו שתגרום לו להיסגר.

עוד לא מאוחר מידי להיערך ולהתמודד עם האתגר!

כל ארגון חייב ליצור עוד היום, תהליך סדור של שינוי. מעבר מניהול שגרתי לניהול משבר, שינוי בחשיבה, במבנה הארגוני ובסדרי העדיפויות. וכשמתמודדים עם משבר בהיקף כזה, לא כדאי להיות לבד. רצוי מאד שיהיה לצד החברה גורם מקצועי, מנוסה ומתמחה, שיוכל ללוות את החברה ולהבטיח התמודדות מיטבית.

כמתמחים בתהליכי ניהול שינוי בארגונים, יחד עם חברת אלמנטס הנחשבת לחברה מובילה בישראל להבטחת החוסן הארגוני, הבניית המוכנות לאירועים חריגים ויצירת המשכיות עסקית, יצרנו שיתוף פעולה המציע סיוע מיידי עם התמודדות מהירה עם משבר הקורונה.

בין השאר, נסייע בהקמת פורום מוביל לניהול משבר לחברה, כתיבת נהלים מהירים להחלטה והטמעה, בניית יכולת לעבודה מרחוק, איתור צווארי בקבוק והגדרת יכולות ליבה, היערכות להתאוששות ממשבר הקורונה והיערכות לקראת "היום שאחרי", הם רק חלק מן הדברים שהחברה שרוצה לשרוד את משבר הקורונה חייבת לעשות מהיום בבוקר!

חבילת ההגנה שאנו מציעים מסונכרת ומותאמת לדרישות תקן בינ"ל ISO 22301 להמשכיות עסקית, ומאפשרות לארגון לקבל הסמכה לתקן בקלות ובמהירות.

נשמח לסייע לכם!
דברו איתנו עוד היום: אבידן ליברמן, יועץ ניהולי, מנהל מגזר התעשייה בלוטם avidanl@lotem.co.il | 0548301830

Explore more

Special

אם נסתכל על המציאות שלנו, ימים של מלחמה ובהם תנאי אי וודאות, כ"א חסר, שחיקה נפשית ועוד. איך מטמיעים ומיישמים תוכניות עבודה במציאות כזו? איך בכלל נעים קדימה?

רוצה לקרוא
Blog

אני פורים, אני פורים שמח ומבדח? פורים בארגונים בצל המלחמה

מנהלות משאבי אנוש העלנו בפנינו לאחרונה דילמה שקשורה בחגיגות השנה. יש לא מעט ארגונים בהם פורים הוא ה-חג שמגיע עם מסיבה גרנדיוזית והרבה השקעה. זה מתאים השנה? זה מתאים לחגוג בכלל?

רוצה לקרוא
Webinar

מנהיגות מהסרטים

בעיצומה של תקופה קשה ומאתגרת, חשבנו איך נוכל לתת לכן, הקהילה שלנו, צוותי משאבי אנוש ופיתוח ארגוני, שעה בה תוכלו לקחת אוויר (הרים)? אז החלטנו לקיים עבורכן מפגש זומי קצת אחר.

רוצה לקרוא

תפריט נגישות