נעם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

06:16 PM

היי, אני נעם מלוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message


חזרה

איפה אתם עומדים ביחס ליעדי 2021?

זו בדיוק נקודת הזמן בשנה לשים פוקוס על ניהול רציף של תפוקות ויעדים.
מעגל שלם של ניהול יעדים כולל 3 חלקים:

  • הגדרת היעדים: יעדים תוצאתיים ויעדים תהליכיים, כמותיים ואיכותניים, בדרך להשגת התוצאה.
  • רתימה מתמשכת: שמירה על חוויית האתגר, ההתלהבות והמחויבות של העובד בדרך להשגת היעדים.
  • ניהול התהליך: שמירת היעדים במיקוד לאורך השנה, חניכה של העובד והסרת מכשולים על מנת להבטיח הגעה ליעד עד סוף השנה.

על מנת לסייע למנהלים לעבוד עם יעדים כל השנה בדרך לניהול תפוקות, נקיים "תחנת עצירה" ארגונית מחייבת פעמיים בשנה – בתחילת השנה ובאמצע השנה. תהליך אמצע שנה יבטיח שעדכון היעדים יקרה בכל הארגון ויתמקד במעקב, ניהול וחניכה בדרך להשגת היעדים לצד דיאלוג משמעותי עם העובד, ניהול האנרגיה שלו ופיתוחו האישי והמקצועי. מה נדרש ב"תחנת עצירה"? איפה מתחילים ואיפה מסתיימים תהליכי אמצע? תלוי בארגון, בצרכיו ובאתגריו.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. הבלוג הזה נולד אחרי עשייה מסביב לשעון בחודשים האחרונים בעבודה מול כמה מהארגונים המובילים במשק. עשייה שהולידה best practice לתהליכי מדידה, בקרה ארגונית וניהול תפוקות במציאות משתנה. העברנו מעל מ-150 וובינרים בעשרות ארגונים וציידנו אלפי מנהלים בכלים יישומיים אשר יתמכו בהם בניהול הביצועים בארגון.

מתלבטים כיצד לנהל תפוקות אצלכם בארגון? כיצד לייצר נקודת בקרה ארגונית? לאילו כלים המנהלים שלכם זקוקים לניהול מיטבי של הביצועים?
אנחנו פה עבורכם, אל תהססו לפנות אלינו: netal@lotemsensing.com

בברכת חג שמח ואביב של צמיחה!
שלכם,
צוות לוטם סנסינג

Explore more

Blog

סקר לוטם

סקר שיזמה לוטם ונערך באמצעות מכון המחקר רושינק אסטרטגיה, מצא כי למלחמת חרבות ברזל השפעה משמעותית על מצב העובדים והמנהלים.ות במשק.  

רוצה לקרוא
Special

Lotem Hub

סטודנטים בתחומי הייעוץ הניהולי? בלוטם אסטרטגיות לפיתוח ארגונים, חברת הייעוץ המובילה בישראל, תוכלו להשתלב במשרת סטודנט ולקחת חלק משמעותי בפרויקטים מגוונים. Lotem Hub הינה חממה להתנסות ולמידה עם תמיכה ומנטורינג של בכירים ומנוסים בתחום.

רוצה לקרוא
Blog

יורגן קלופ מאמן את כולנו למנהיגות יוצאת דופן

השבוע (19.5.2024) סיים יורגן קלופ את תפקידו כמאמן קבוצת הכדורגל ליברפול, לאחר כמעט עשור. הוא לקח קבוצה מפוררת וחסרת תקווה, והביא אותה לזכייה באליפות אנגליה, אליפות אירופה ועוד כמה גביעים שאסף בדרך. אבל קלופ הוא יותר ממאמן כדורגל עטור הישגים, הוא זן נדיר של מאמן שהפך למנהיג של קבוצה, מועדון וקהילה. הוא שינה ועיצב מחדש את התרבות הארגונית של ליברפול, נטע אמונה בשחקנים ובאוהדים, ויצר חיבור מרגש עם העיר וקהילת הכדורגל כולה.

רוצה לקרוא

תפריט נגישות