נעם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

11:29 AM

היי, אני נעם מלוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message


חזרה

איפה אתם עומדים ביחס ליעדי 2021?

זו בדיוק נקודת הזמן בשנה לשים פוקוס על ניהול רציף של תפוקות ויעדים.
מעגל שלם של ניהול יעדים כולל 3 חלקים:

  • הגדרת היעדים: יעדים תוצאתיים ויעדים תהליכיים, כמותיים ואיכותניים, בדרך להשגת התוצאה.
  • רתימה מתמשכת: שמירה על חוויית האתגר, ההתלהבות והמחויבות של העובד בדרך להשגת היעדים.
  • ניהול התהליך: שמירת היעדים במיקוד לאורך השנה, חניכה של העובד והסרת מכשולים על מנת להבטיח הגעה ליעד עד סוף השנה.

על מנת לסייע למנהלים לעבוד עם יעדים כל השנה בדרך לניהול תפוקות, נקיים "תחנת עצירה" ארגונית מחייבת פעמיים בשנה – בתחילת השנה ובאמצע השנה. תהליך אמצע שנה יבטיח שעדכון היעדים יקרה בכל הארגון ויתמקד במעקב, ניהול וחניכה בדרך להשגת היעדים לצד דיאלוג משמעותי עם העובד, ניהול האנרגיה שלו ופיתוחו האישי והמקצועי. מה נדרש ב"תחנת עצירה"? איפה מתחילים ואיפה מסתיימים תהליכי אמצע? תלוי בארגון, בצרכיו ובאתגריו.

כאן אנחנו נכנסים לתמונה. הבלוג הזה נולד אחרי עשייה מסביב לשעון בחודשים האחרונים בעבודה מול כמה מהארגונים המובילים במשק. עשייה שהולידה best practice לתהליכי מדידה, בקרה ארגונית וניהול תפוקות במציאות משתנה. העברנו מעל מ-150 וובינרים בעשרות ארגונים וציידנו אלפי מנהלים בכלים יישומיים אשר יתמכו בהם בניהול הביצועים בארגון.

מתלבטים כיצד לנהל תפוקות אצלכם בארגון? כיצד לייצר נקודת בקרה ארגונית? לאילו כלים המנהלים שלכם זקוקים לניהול מיטבי של הביצועים?
אנחנו פה עבורכם, אל תהססו לפנות אלינו: netal@lotemsensing.com

בברכת חג שמח ואביב של צמיחה!
שלכם,
צוות לוטם סנסינג

Explore more

Special

אם נסתכל על המציאות שלנו, ימים של מלחמה ובהם תנאי אי וודאות, כ"א חסר, שחיקה נפשית ועוד. איך מטמיעים ומיישמים תוכניות עבודה במציאות כזו? איך בכלל נעים קדימה?

רוצה לקרוא
Blog

אני פורים, אני פורים שמח ומבדח? פורים בארגונים בצל המלחמה

מנהלות משאבי אנוש העלנו בפנינו לאחרונה דילמה שקשורה בחגיגות השנה. יש לא מעט ארגונים בהם פורים הוא ה-חג שמגיע עם מסיבה גרנדיוזית והרבה השקעה. זה מתאים השנה? זה מתאים לחגוג בכלל?

רוצה לקרוא
Webinar

מנהיגות מהסרטים

בעיצומה של תקופה קשה ומאתגרת, חשבנו איך נוכל לתת לכן, הקהילה שלנו, צוותי משאבי אנוש ופיתוח ארגוני, שעה בה תוכלו לקחת אוויר (הרים)? אז החלטנו לקיים עבורכן מפגש זומי קצת אחר.

רוצה לקרוא

תפריט נגישות