נעם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

10:52 AM

היי, אני נעם מלוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message


חזרה

מנהיגות מהסרטים – המין החזק

עוצמתן ומעורבותן של נשים הלכו והתעצמו החל מה-7.10 ולאורך ימי הלחימה. נשות המודיעין, התצפיתניות, הלוחמות, רבש"ציות – סיפורי הגבורה, התושייה והאומץ עוד מוסיפים להתגלות. גם בעורף נשים מוכיחות את היכולות יוצאות הדופן – אימהות שפעלו בתושייה ואומץ ביום של הטבח הנוראי, נשות המילואים שלוקחות עליהן את נטל הבית, המשפחה והפרנסה לצד המשרה שלהן, פעילויות התנדבות מתוקתקות ועוד.
ובו בזמן –
אין אף אישה בתפקיד מנכ"לית במשרד ממשלתי!
שיעור הנשים המועסקות בהייטק עומד על שליש בלבד!
רק 43 מתוך 370 מקבלי השכר הגבוה ביותר במשק – הכוללים מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי חטיבות ויושבי ראש דירקטוריונים – הן נשים!
מספיק להתבונן בפער שבין הבולטות והחשיבות של נשים בחודשי הלחימה, לבין היעדרן בשולחן מקבלי ההחלטות, בתפקידי ניהול בכירים ובמגזר ההייטק, בשביל להבין כי הדרך לשיווין אמיתי בין המינים עוד ארוכה.
חודש האישה (מרץ) הוא עוד אמצעי לקידום הנושא. מצער לראות כי זרי פרחים והנחות על ביוטי, תופסים את המקום של תוכן רלוונטי ביום הזה.
בגזרה הארגונית , אנחנו מציעים תוכן שובר שגרה: "מנהיגות מהסרטים – המין החזק".
מפגש פרונטלי/מקוון בו ניחשף לסיפור מעורר ההשראה של רות ביידר גינסבורג סביב קטעים מהסרט "המין החזק". הסרט מבוסס על חייה האישיים והמקצועיים של שופטת בית המשפט העליון רות ביידר גינסבורג. בהתמודדויות שלה ובדרכה הייחודית רות מלמדת אותנו שיעור במנהיגות.

רוצים להזמין את המפגש לצוותים שלכם? לעלויות ופרטים נוספים כתבו ל sivank@lotem.co.il

Explore more

Special

אם נסתכל על המציאות שלנו, ימים של מלחמה ובהם תנאי אי וודאות, כ"א חסר, שחיקה נפשית ועוד. איך מטמיעים ומיישמים תוכניות עבודה במציאות כזו? איך בכלל נעים קדימה?

רוצה לקרוא
Blog

אני פורים, אני פורים שמח ומבדח? פורים בארגונים בצל המלחמה

מנהלות משאבי אנוש העלנו בפנינו לאחרונה דילמה שקשורה בחגיגות השנה. יש לא מעט ארגונים בהם פורים הוא ה-חג שמגיע עם מסיבה גרנדיוזית והרבה השקעה. זה מתאים השנה? זה מתאים לחגוג בכלל?

רוצה לקרוא
Webinar

מנהיגות מהסרטים

בעיצומה של תקופה קשה ומאתגרת, חשבנו איך נוכל לתת לכן, הקהילה שלנו, צוותי משאבי אנוש ופיתוח ארגוני, שעה בה תוכלו לקחת אוויר (הרים)? אז החלטנו לקיים עבורכן מפגש זומי קצת אחר.

רוצה לקרוא

תפריט נגישות