נעם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

08:39 PM

היי, אני נעם מלוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message


חזרה

מנהיגות מהסרטים – המין החזק

עוצמתן ומעורבותן של נשים הלכו והתעצמו החל מה-7.10 ולאורך ימי הלחימה. נשות המודיעין, התצפיתניות, הלוחמות, רבש"ציות – סיפורי הגבורה, התושייה והאומץ עוד מוסיפים להתגלות. גם בעורף נשים מוכיחות את היכולות יוצאות הדופן – אימהות שפעלו בתושייה ואומץ ביום של הטבח הנוראי, נשות המילואים שלוקחות עליהן את נטל הבית, המשפחה והפרנסה לצד המשרה שלהן, פעילויות התנדבות מתוקתקות ועוד.
ובו בזמן –
אין אף אישה בתפקיד מנכ"לית במשרד ממשלתי!
שיעור הנשים המועסקות בהייטק עומד על שליש בלבד!
רק 43 מתוך 370 מקבלי השכר הגבוה ביותר במשק – הכוללים מנכ"לים, סמנכ"לים, מנהלי חטיבות ויושבי ראש דירקטוריונים – הן נשים!
מספיק להתבונן בפער שבין הבולטות והחשיבות של נשים בחודשי הלחימה, לבין היעדרן בשולחן מקבלי ההחלטות, בתפקידי ניהול בכירים ובמגזר ההייטק, בשביל להבין כי הדרך לשיווין אמיתי בין המינים עוד ארוכה.
חודש האישה (מרץ) הוא עוד אמצעי לקידום הנושא. מצער לראות כי זרי פרחים והנחות על ביוטי, תופסים את המקום של תוכן רלוונטי ביום הזה.
בגזרה הארגונית , אנחנו מציעים תוכן שובר שגרה: "מנהיגות מהסרטים – המין החזק".
מפגש פרונטלי/מקוון בו ניחשף לסיפור מעורר ההשראה של רות ביידר גינסבורג סביב קטעים מהסרט "המין החזק". הסרט מבוסס על חייה האישיים והמקצועיים של שופטת בית המשפט העליון רות ביידר גינסבורג. בהתמודדויות שלה ובדרכה הייחודית רות מלמדת אותנו שיעור במנהיגות.

רוצים להזמין את המפגש לצוותים שלכם? לעלויות ופרטים נוספים כתבו ל sivank@lotem.co.il

Explore more

Blog

אנשי HR והארגון שלכם עובר משרד? אתם גם מהנדסים וגם מעצבים!

צוותי מש"א בתהליכי מעבר משרדים עוסקים בשנים האחרונות לא רק בניהול השינוי ובקביעת מדיניות לגבי חווית העובד במשרדים החדשים (איך העובדים יאכלו/יחנו/יעבירו נוכחות וכו'), אלא גם בעיצוב של אסטרטגיית מקום העבודה – Workplace Strategy.

רוצה לקרוא
Special

ZOOM IN: תהליכי הערכה ומשוב ברשויות מקומיות

מפגש ייחודי המתמקד בתהליך שיחות משוב כמנוף לניהול המשאב אנושי, ניהול ביצועים ופיתוח האנשים בהתייחס לאתגרים הייחודים של רשויות מקומיות במיוחד בעת הזו. תוכלו להכיר את התהליך ויתרונותיו, כמו גם את פעילות לוטם סנסינג בכלל ובארגונים מוניציפליים בפרט.

רוצה לקרוא
Blog

סקר לוטם

סקר שיזמה לוטם ונערך באמצעות מכון המחקר רושינק אסטרטגיה, מצא כי למלחמת חרבות ברזל השפעה משמעותית על מצב העובדים והמנהלים.ות במשק.  

רוצה לקרוא

תפריט נגישות