נעם מלוטם

אענה לך בהקדם האפשרי

10:17 PM

היי, אני נעם מלוטם. איך אפשר לעזור לך?

Chat


name

email/phone

message


חזרה

איך להישאר מעודכן במה שקורה בעולם המקצועי שלי?

וורן באפט, מגדולי המשקיעים האמריקאיים, מסביר שהרגלי הקריאה והיכולת להישאר מעודכן במה שקורה בתעשיות שונות הם חלק ממה שהפך אותו למי שהוא.
סאטיה נדלה, מנכ"ל מיקרוסופט, מייחס חשיבות לקריאת ספרים ועיתונים כדרך לקבל פרספקטיבות שונות ותובנות מתחומי ידע שונים.
אלו אמנם דוגמאות מלאות השראה, אבל ודאי תסכימו שלא לכולם הן מתאימות. כלומר, ספרים הם נהדרים, אבל… חייבת להיות דרך נוספת ללמוד ולהתעדכן.

הנה כמה המלצות נוספות שישאירו אתכם מעודכנים:
עקבו אחרי הא.נשים הנכונים
. לא משנה איפה.  טוויטר, לינקדאין או אינסטגרם – בדקו אחרי מי עוקבים הקולגות או המנהלים שלכם.
אולי תגלו שם מישהי ששווה להוסיף לרשימה. חפשו משפיענים רלוונטיים בתחום המקצועי וגם במקצוע הניהול. א.נשים או מוסדות חשובים כמו אוניברסיטאות, מכוני מחקר, סוכנויות וחברות מובילות בתחום.

אספו תוכן על הדרך. ספרי אודיו ופודקאסטים הם דרך מצוינת לצרוך תוכן בזמן נהיגה, טיול עם הכלב או מטלות הבית. זו גם הזדמנות מצוינת לשפר את האנגלית או להסיר חלודה מהספרדית ששכחת מהטיול בדרום-אמריקה.

למידה פעילה. תוכן אינטראקטיבי המשלב סקרים, חידונים, סימולציות או סיפורי מקרה – יעזור מאד להישאר מחוברים ולא "לנדוד" עם המחשבות תוך כדי, זה כולל אתרי תוכן וגם קורסים מקוונים בפלטפורמות שונות. חלקם מציעות משאבי למידה ברמה גבוהה ובחינם (Linkedin Learning, Campus IL  ועוד).

טיפ חשוב: בחרו את מקורות הידע שלכם בחשדנות. הרשת מלאה במומחים מטעם עצמם בכל נושא. התפוצצות הבינה המלאכותית מאפשרת לאנשים לייצר כמויות של תוכן בלחיצת כפתור, בלי שהם בכלל טורחים לקרוא אותו. ודאו שמקורות המידע שלכם מהימנים ולא רק נשמעים או מצטלמים טוב.
כמו בכל מקצוע, גם המגמות בעולם הניהול משתנות ומתחדשות כל הזמן. הישארו מעודכנים ושלבו מקורות מידע חדשניים שמספרים בלייב על הטרנדים החמים ביותר בניהול.

על snack כבר שמעתם?

פלטפורמת תוכן דיגיטלית שתוכננה במיוחד ללמידה והתפתחות של מנהלים ומנהלות. snack מנגישה תוכן עדכני, איכותי, קצר וקולע ומיועדת לרכישת מיומנויות ניהול ולתמיכה באתגרים איתם מתמודדים כל יום מנהלים בדרגים השונים.
לפרטים נוספים

Explore more

Special

אם נסתכל על המציאות שלנו, ימים של מלחמה ובהם תנאי אי וודאות, כ"א חסר, שחיקה נפשית ועוד. איך מטמיעים ומיישמים תוכניות עבודה במציאות כזו? איך בכלל נעים קדימה?

רוצה לקרוא
Blog

אני פורים, אני פורים שמח ומבדח? פורים בארגונים בצל המלחמה

מנהלות משאבי אנוש העלנו בפנינו לאחרונה דילמה שקשורה בחגיגות השנה. יש לא מעט ארגונים בהם פורים הוא ה-חג שמגיע עם מסיבה גרנדיוזית והרבה השקעה. זה מתאים השנה? זה מתאים לחגוג בכלל?

רוצה לקרוא
Webinar

מנהיגות מהסרטים

בעיצומה של תקופה קשה ומאתגרת, חשבנו איך נוכל לתת לכן, הקהילה שלנו, צוותי משאבי אנוש ופיתוח ארגוני, שעה בה תוכלו לקחת אוויר (הרים)? אז החלטנו לקיים עבורכן מפגש זומי קצת אחר.

רוצה לקרוא

תפריט נגישות